Nusret Gökçe Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Bu yazıda, dünyaca ünlü “Salt Bae” lakabıyla tanınan Nusret Gökçe’nin hayatı, kariyeri ve başarıları hakkında detaylı bilgileri bulacaksınız. Gökçe’nin boyu, kilosu, doğum yeri ve diğer özellikleriyle birlikte onunla ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarına da bu yazıda ulaşabileceksiniz.

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Nusret Gökçe, 9 Ağustos 1983’te Erzurum’un Paşalı köyünde doğdu. 2024 itibarıyla 41 yaşında olan Gökçe, 1.75 metre boyunda ve 72 kilogram ağırlığındadır. Kahverengi gözlere ve siyah saçlara sahiptir. Aslan burcudur.

Gökçe, genç yaşta ailesiyle birlikte İstanbul’a taşındı ve burada eğitim hayatını bırakmak zorunda kaldı. Çocuk yaşta çalışmaya başlayan Gökçe, İstanbul’da çeşitli mekânlarda çırak olarak çalışarak etçilik mesleğine adım attı.

16 yaşında etçilik mesleğine başlayan Nusret, yıllar içinde kendi restoran zincirini kurmayı başardı. Özellikle et konusundaki yeteneği ve sunum kabiliyeti ile tanınan Gökçe’nin tuz serpme hareketi, sosyal medyada viral hale gelerek ona uluslararası bir ün kazandırdı. Gökçe’nin Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede restoranları bulunmaktadır ve bu mekanlar özellikle steakhouse konseptiyle hizmet vermektedir.

Bekar olan Gökçe, özel hayatını basından uzak tutmayı tercih etmektedir. Ancak, genç yaşta başladığı mesleğinde elde ettiği başarılarla dikkat çekmiş ve genç girişimcilere ilham kaynağı olmuştur. Nusret Gökçe, tutku, azim ve yetenekle yapılan işin ne kadar başarılı olabileceğinin canlı bir örneğidir.


 

Lakabı Salt Bae
Tam Adı Nusret Gökçe
Doğum Yeri Paşalı / Erzurum
Doğum Tarihi 9 Ağustos 1983
Yaşı (2024) 41 yaşında
Boyu 1.75 m
Kilosu 72 kg
Göz Rengi Kahverengi
Saç Rengi Siyah
Burcu Aslan
Medeni Durumu Bekar
Mesleği Restoran İşletmecisi, Şef

Tam Adı

Nusret Gökçe

Doğum Yeri

Erzurum, Türkiye

Doğum Tarihi

9 Ağustos 1983

Yaşı

41 yaşında

Boyu

1.75 m

Kilosu

72 kg

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Burcu

Aslan

Mesleği

Restoran İşletmecisi / Şef


 

infopaylasim.com Kedi isimleri/