Hakkımızda

Hakkımızda

Yayın hayatına 2014 yılında başlayan 1melek.com, sektördeki ilk ünlülerin boylarını,kilolarını ve yaşlarını araştırarak yayınlayan sitelerden biri oldu. İlk açıldığı günden bu yana ünlü isimlerin boy,kilo,yaş detaylarını da sürekli güncellemeye devam etti. Sitemiz gördüğü bu ilginin ardından haberler ve galeriler kategorilerini de ziyaretçilerine açarak kullanıcıların okumak istediği içerikleri araştırma içerisine girdi.

Editörlerimiz daha önce farklı projelerde de yer almış ve kullanıcılar için en kaliteli içeriği üretmeyi amaç edinmiştir. Kullanıcıların verdiği güzel tepkiler neticesinde editörlerimiz daha sık içerik üretmeye başlamış ve kalitesinden ödün vermemiştir.

Misyonumuz

1melek.com olarak misyonumuz özgün ve kaliteli içerikler sunmaya devam ederek sektörün en güvenilir kaynağı olmaktır. 2014 yılında yola çıktığımızda belki de Türkiye’de ilk kez ünlülerin fiziksel özelliklerini paylaşan site olduk. Bir makaleyi veyahut haberi paylaşmadan önce başka bir arkadaşımızın o makaleyi yayınlanmadan önce incelemesini doğruluğunu onaylamasını sağladık. Kullanıcılarımıza en iyi ve en doğru bilgiyi vermek adına yoğun bir çalışma sarf etmek ve bu arzumuzdan asla vazgeçmemek ilk hedefimizdir.

infopaylasim.com Kedi isimleri/