Lucifer Michaelson Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Lucifer Michaelson, halk arasında bilinen adıyla Kaan Alkan, Konya doğumlu bir YouTuber, müzisyen ve modeldir.  Michaelson, sıra dışı yaşam öyküsüyle ilgi çekiyor.

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Lucifer Michaelson, halk arasında bilinen adıyla Kaan Alkan, Konya doğumlu bir YouTuber, müzisyen ve modeldir. 5 Ekim 1990 tarihinde Konya’da doğmuştur. Radyo Televizyon Programcılığı eğitimi almıştır. Göz rengi kahverengi, saç rengi siyahtır. Boyu 1.85 m (185 cm) ve kilosu 85 kg’dır.

Müzik kariyeri, bir kadın kuaföründe iş bulmasıyla başladı. Breakdance’a olan ilgisi şarkı söylemeye ve dans etmeye teşvik etti. Tarkan‘ın vokalini keşfettikten sonra şan dersleri almaya başladı. Eski bir gitar bulup çalmaya başlamasıyla müzik yolculuğu hız kazandı. Barlarda performans sergileyerek ve bir grup kurarak müzikal kariyerini genişletti. Ayrıca Star Akademi yarışmasına da katıldı.

Modellik kariyerinde fotoğrafçı bir arkadaşının teşvikiyle katıldığı bir güzellik yarışmasında birinci oldu. Bu başarısının ardından adını Kaan Alkan’dan Lucifer Michaelson olarak değiştirdi. Modellik kariyerinde Gökhan Özen, Şebnem Ferah, Ömür Gedik, İrem Derici gibi ünlü isimlerle çalıştı ve çeşitli reklam projelerinde yer aldı.

İş hayatında ise kendi ajansı olan W Models Management’ı kurdu ve aynı zamanda OnlyFans üzerinde sansürsüz içeriklerini paylaşmaktadır.

 

 

Adı Lucifer Michaelson
Tam Adı Kaan Alkan
Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 5 Ekim 1990
Yaşı 34 yaşında
Eğitimi Radyo Televizyon Programcılığı
Eşi Bilinmiyor
Meslek YouTuber – Müzisyen – Model
Göz Rengi Kahverengi
Saç Rengi Siyah
Boyu 1.85 m (185 cm)
Kilosu 85 kg
Burcu Terazi

 

Tam Adı

Kaan Alkan

Doğum Yeri

Konya / Türkiye

Doğum Tarihi

5 Ekim 1990

Yaşı

34 yaşında

Eğitimi

Radyo Televizyon Programcılığı

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

1.85 m (185 cm)

Kilosu

85 kg

Burcu

Terazi

Meslek

YouTuber – Müzisyen – Model

infopaylasim.com Kedi isimleri/