Kate Moss Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Kate Moss, 16 Ocak 1974 tarihinde Çarşamba günü Londra’nın Croydon bölgesinde dünyaya geldi. İngiliz bir model olarak tanınan Kate, kariyerine sıra dışı bir keşifle başladı. Sadece 14 yaşındayken, New York JFK Havalimanı’nda keşfedilerek moda dünyasına adım attı.

Yıllar içinde Calvin Klein, Chanel, Burberry ve Dior gibi dünyanın önde gelen markalarıyla çalıştı. Özellikle 1990’lı yıllarda, hem profesyonel başarısı hem de skandal ilişkileriyle medyanın ilgi odağı oldu. Johnny Depp ile olan ilişkisi büyük yankı uyandırdı ve adından sıkça söz ettirdi. Modellik kariyerinin yanı sıra, Kate Moss tasarım dünyasında da etkili bir isim olarak kendini gösterdi. Ayrıca iş dünyasında da aktif rol aldı ve başarılı projelere imza attı.

Özel hayatında 2011-2016 yılları arasında Jamie Hince ile evli kaldı. Bu dönemde, annelik rolünü de üstlenerek kızı Lila Grace Moss-Hack’i dünyaya getirdi. Lila Grace, annesi gibi moda dünyasında adını duyurmuş bir model olarak kariyerine devam etmektedir. Kate Moss’un yaşamı, moda dünyasındaki zirvelerinden skandallarla dolu anılara kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Onun etkileyici kariyeri ve renkli özel hayatı, moda ikonu olma yolundaki benzersiz yolculuğunu ortaya koyuyor.

Kate Moss’un fiziksel özellikleri ise şu şekildedir: 1,70 m boyunda, 56 kilogram ağırlığında, yeşil gözlü ve sarı saçlıdır. Güneş burcu Oğlak’tır.

 

Adı Soyadı Kate Moss
Tam Adı Katherine Ann Moss
Doğum Tarihi 16 Ocak 1974
Yaşı 50 yaşında
Eşi Jamie Hince (e. 2011–2016)
Güneş Burcu Oğlak
Doğum Yeri (Nereli) Croydon / Londra / İngiltere
Göz Rengi Yeşil
Doğal Saç Rengi Sarı
Kilosu 56 kg
Boyu 1.70 m
Mesleği Model

 

Tam Adı

Katherine Ann Moss

Doğum Tarihi

16 Ocak 1974

Yaşı

50 yaşında

Eşi

Jamie Hince (e. 2011–2016)

Güneş Burcu

Oğlak

Doğum Yeri (Nereli)

Croydon / Londra, İngiltere

Göz Rengi

Yeşil

Doğal Saç Rengi

Sarı

Kilosu

56 kg

Boyu

1.70 m

Mesleği

Model

Yorum yapın

infopaylasim.com Kedi isimleri/