İmex krem nedir? Ne işe yarar?

İmex krem nedir? Ne işe yarar? Ergenlik zamanında veya herhangi bir stres altındayken yüzünüzde veya vücudunuzun herhangi bir yerin de sivilce çıkması oldukça rastlanan bir durumdur. Sivilceleri görmek istemiyorsanız ve en hızlı şekilde geçmesini istiyorsanız, sizlere mucizevi bir krem sunuyoruz. İmex krem nedir? Ne işe yarar? Hadi hep beraber detaylı bir şekilde göz atalım.

IMEX KREM NEDİR? NE İŞE YARAR? YAZIMIZ SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. KREMİN KULLANIMI KİŞİNİN KENDİ İRADESİNE KALMIŞTIR.

imex 234224
imex 234224
İmex krem nedir? Ne işe yarar?

İmex krem nedir?

Sevgili hanımlar ve beyler, ergenlik döneminizde çıkarttığınız sivilceler ile başınız dertte mi? Sizleri mucizeler yaratan bir krem ile tanıştıralım. İmex krem, sivilceli ciltlerin eczaneden kolayca satın alabileceği bir çeşit antibiyotikli kremdir. Yapısında bulunan tetrasiklin hidroklorür maddesi sayesinde sivilcelerinizi en kısa zamanda yok etmektedir. Lakin doktor kontrolünde İmex kremi kullanmaya özen gösteriniz. Sizin için en iyi kreme doktorunuz karar verecektir.

İmex krem ne için kullanılır?

İmex krem, genellikle sivilce akne çıkaran ciltler için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra siyah noktaya eğimli ciltlerinde tercih ettiğini görmekteyiz. Ortalama olarak 2 günde devasa sivilcenizi indiren İmex kremi doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

İmex krem nasıl kullanılır?

İmex kremi temiz cilde uygulamak oldukça önemlidir. Temizlenmiş bölgeye günde sabah ve akşam olmak üzere 2 kez uygulayınız. Uygularken bölgeye mesaj yapmayı ihmal etmeyiniz. Kremi 14 gün boyunca doktor kontrolü altında kullanınız. Daha sonra 7 gün boyunca ara veriniz. Daha sonra tekrar 14 gün boyunca kullanabilirsiniz.

İmex kremi kimler kullanabilir?

İmex kremi akneli ve sivilceli ciltler kullanabilmektedir. Reçetesiz olarak satılmasının yanı sıra siz yine de doktor kontrolünde kullanmaya önem veriniz.

İmex kremin yan etkileri

İmex krem ne kadar sivilceler üzerine işe yarasa da her krem gibi bazı yan etkileri de mevcuttur. Ciltte yanma hissi, kaşıntı, acı, ciltte kızarıklık ve şişlik ve saç diplerinde kepeklenme, kuruluk ve yağlanma gibi yan etkiler ortaya çıkabilmektedir.

İmex sabununu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ciltte yanma hissi, kaşıntı, acı, ciltte kızarıklık ve şişlik ve saç diplerinde kepeklenme, kuruluk ve yağlanma gibi yan etkiler ortaya çıkabilmektedir.

İmex krem hakkında merak edilen sorular

Son zamanlarda sivilce çıkartan insanlar tarafından tercih edilen İmex krem hakkında merak edilen soruları sizler için derledik. Hadi hep beraber sizleri bekletmeden İmex krem hakkında merak edilen sorulara göz atalım.

İmex kremi aile hekimi yazabilir mi?

İmex kremi aile hekimi tarafından yazdırabilirsiniz.

İmex kremin fiyatı nedir?

İmex kremin fiyatı ortalama olarak 40-50 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

İmex krem güneş lekesi yapar mı?

İmex kremin güneş lekesine sebep olacağı bilinmektedir. Kullandıktan sonra güneşe çıkmamaya özen gösterin.

İmex krem reçetesiz alınır mı?

İmex kremi reçetesiz olarak eczanelerden alabilirsiniz.

İmex krem fondöten olarak kullanılabilir mi?

”aslına bakarsanız sürmeyi becerebilirseniz cidden fondöten yerini tutuyor. tecrübe ile sabit” yorumlarıyla beraber kullananların var olduğunu belirtebiliriz.

İmex krem kullanan arkadaşlar

 

  • Sivilceleri engellemek ve azaltmak amacıyla kullanılan merhem. sabunu da var. yüzünüzde ten renginde bir tabaka oluşturuyor sürdüğünüzde. rengi ten rengine uygun olanlar kapatıcı niyetine günlük hayatında kullanabilmekte lakin benim ten rengime uygun olmadığı için geceleri kullanıyorum. yastıkta iz bırakıyor aman dikkat. ama oldukça etkili tavsiye ederim
  • sivilceleri kurutan bir krem. ama öyle iz bırakıyor ki değdiği yeri çıkartmak ne mümkün. işe yarama konusunda ise eh işte. ilk gün hafifletiyor daha sonra kabuk gibi olup kopuyor. yapısı çok yağlı olmasına rağmen sivilceyi kurutması ilginç
  • yaklaşık 5. tüpümde olduğum biricik kremim. ben bu kremi kapatıcı olarak sivilcelerimin üstüne uyguluyorum ten makyajım bitti bile. hem de vicdanım rahat kendisi bir ilaç olduğu için. sivilce üzerindeki etkisi ise hiç fena sayılmaz sivilcelerimin daha hızlı iyileşmelerini sağlıyor
  • dönemsel çıkan sivilcelerim için hızlı kurutucu bir şey istediğim doktorumun yazdığı sivilce kremi. annem nefret etti bütün pijamaların, nevresimlerin, yastıkların boyanmasından. bir gün sinirlenip çöpe attı. yalnız o kadar zayiata rağmen hiç bir sivilcemi de söndürmediğini belirtmek isterim.
  • bende kesinlikle etkili olduğunu düşündüğüm bir merhem. dönemsel sivilcelerim için kullanıyorum ve 2 güne kurutuyor benimkileri fakat geçirmiyor evet. kuruyken bir süre daha kalıyor cildinizde. i̇ltihaplı olarak kalmasındansa kurumuş küçülmüş olarak kalması tercihim benim 🙂

Yorum yapın