Cemre Baysel Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Tam Adı Cemre Baysel
Doğum Yeri İzmir
Doğum Tarihi 5 Şubat 1999
Yaşı 22 Yaşında
Boyu  1.71 m 171 cm
Kilosu 57
Göz Rengi Yeşil
Saç Rengi Açık Kahverengi
Güneş Burcu Kova
Sevgilisi Aytaç Şaşmaz
Eğitimi Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü Mezunu
Serveti 3 Milyon TL
Annesi Fatoş Baysel

Babası Bilinmiyor
Medeni Durumu Bekar
Kardeşleri Mithat Baysel

Ayakkabı Numarası 37
Dini İnancı Müslüman
Son Güncelleme:  2021

İçerik

Cemre Baysel Kimdir ?

Cemre Baysel 1999 yılının Şubat ayında Fatoş Baysel’in kızı olarak İzmir’de dünyaya geldi ve çocukluğunu da yine burada geçirdi. Genç yaşta oyunculuğa ilgi duymaya başladı.

Henüz 15 yaşında lise öğrencisiyken “Yeşil Deniz” isimli dizide rol alma şansı bularak profesyonel kariyerine ilk adımını attı. Bu diziden üç yıl sonra birçok ünlü ismi kadrosunda bulunduran “İsimsizler” isimli diziyle tekrar izleyicilerin karşısına çıktı.

Asıl şöhreti 2020’de ”Sol Yanım” dizisiyle yaptı ve burada canlandırdığı Biricik karakteriyle büyük beğeni topladı. 2021 Ekim ayına göre Aysel, 3 milyon üzerinde Instagram takipçisine sahip ve kendisi gibi ünlü oyuncu Aytaç Şaşmaz ile birlikte.

Üniversite eğitimini doğduğu şehir olan İzmir’de tamamlayan ve oyunculuğa geçiş yaptığı için resim öğretmenliği kariyerini geride bırakan ünlü oyuncu, henüz bir sinema filminde rol alma şansı bulamadı.

Cemre Baysel Boyu Kaç?

İzmir doğumlu ünlü oyuncu 2021 Ekim tarihi itibariyle 1.71 cm boyunda ve 57 kilo ağırlığında. Doğum tarihi 5 Şubat 1999 olan Cemre Baysel, 22 yaşında.

Yorum yapın

Kedi isimleri