Burak Deniz Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Bu yazıda, genç yaşına rağmen adını Türk televizyon dünyasında duyuran Burak Deniz’in hayatı, kariyeri ve başarılarına dair ayrıntılı bilgilere yer verilmektedir. Deniz’in boyu, kilosu, doğum yeri ve diğer özellikleriyle ilgili bilgileri bulabileceğiniz gibi, onun seçtiği projelerle nasıl bir üne kavuştuğuna dair bilgilere de bu yazıda okuyabilirsiniz.

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Burak Deniz, 17 Şubat 1991 tarihinde Pazar günü İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk eğitimini İstanbul’da ünlü bir oyunculuk okulunda tamamlamıştır. Genç yaşta televizyon dünyasına adım atan Deniz, ilk olarak küçük rollerle başlamış ancak “Bizim Hikaye” ve “Aşk Laftan Anlamaz” gibi popüler dizilerle çıkış yapmıştır. Bu dizilerle geniş bir hayran kitlesi edinen Burak Deniz, Türk televizyonunun sevilen genç oyuncularından biri haline gelmiştir.

En bilinen projeleri arasında “Bizim Hikaye”, “Aşk Laftan Anlamaz” ve “Maraşlı” bulunmaktadır. Doğal oyunculuğu ve karizmatik duruşuyla dikkat çeken Deniz, kısa sürede genç neslin favori oyuncularından biri olmuştur. Özel hayatı hakkında pek fazla detay vermekten kaçınan Burak Deniz, medyadan uzak kalmayı tercih etmektedir. Ancak zaman zaman ilişkileri hakkında haberler medyada yer almaktadır.


Adı Soyadı Burak Deniz
Tam Adı Burak Deniz
Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 17 Şubat 1991
Yaşı 33 yaşında
Boyu 1.78 m
Kilosu 70 kg
Göz Rengi Yeşil
Saç Rengi Kahverengi
Burcu Kova
Eğitimi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Medeni Durumu Bekar
Mesleği Oyuncu – Manken

Tam Adı

Burak Deniz

Doğum Yeri

İstanbul / Türkiye

Doğum Tarihi

17 Şubat 1991

Yaşı

33 yaşında

Boyu

1.78 m

Kilosu

70 kg

Göz Rengi

Yeşil

Saç Rengi

Kahverengi

Burcu

Kova

Eğitimi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Medeni Durumu

Bekar

Mesleği

Oyuncu – Manken


Burak Deniz, genç yaşına rağmen Türk televizyonunda büyük başarılar elde etmiş bir oyuncudur. Seçtiği projeler ve sunduğu performanslarla kısa sürede geniş bir hayran kitlesi edinen Deniz, dizi sektöründe sıkça adından söz ettirmiştir. Doğal oyunculuğu, karizması ve enerjisiyle dikkat çeken Deniz, gelecekte Türk televizyonunun en parlak yıldızlarından biri olmaya adaydır.

Yorum yapın

petinya.net