Bilal Hancı Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Bilal Hancı Kısaca Hayatı (Biyografi)

Bilal Hancı 1989 yılının Eylül ayında Trabzon’da dünyaya geldi. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde öğrenim görmeye başladı. 8 Eylül 1989 doğumlu ve 2021 Eylül tarihi itibariyle 32 yaşında. Bilal Hancı 1.78 cm boyunda ve 74 kilo ağırlığında.

Atakan Öztürk ve Fatih Yasin ile beraber kurdukları ”Kafalar” adlı sosyal medya grubu ile adını duyurmuş oldu. 2014 yılında bu arkadaş grubu kendi youtube kanallarını açarak rekor izlenmeye sayılarına ulaştı. Ünlü sunucu Evrim Akın’ın ”Çocuktan Al Haberi” adlı programında Kafalar grubundan arkadaşlarıyla beraber yarışma şansı buldu ve böyle televizyon ekranlarında da ilk deneyimini yaşadı.

2018 tarihinde oynadığı ”Kafalar Karışık” filmiyle sinemaya da giriş yaptı ve bu film için çekilen ”Kaşık” adlı müzik klibinde de yer aldı. 2018’den 2020’ye kadar Tv8 ekranlarında yayında kalan ve Eser Yenenler’in sunduğu bir talk show programına Atakan Öztürk ve Fatih Yasin ile beraber katıldı. Bilal Hancı 2021 Haziran ayında nişanladığı sevgilisi Esin Çepni ile evlendi. Çiftin düğünü Trabzon’da yapıldı ve düğüne üyesi olduğu ”Kafalar” ekibinin yanı sıra birçok ünlü isim katıldı. Hancı evliliğini sosyal medyada ”Biz Evlendik” notuyla paylaştı.

 

Adı Soyadı Bilal Hancı
Tam Adı Bilal Hancı
Doğum Tarihi 8 Eylül 1989
Yaşı (2024) 34 Yaşında
Eşi Esin Çepni
Güneş Burcu Başak
Doğum Yeri (Nereli) Trabzon, Türkiye
Göz Rengi Siyah
Doğal Saç Rengi Siyah
Kilosu 77 kg
Boyu 1.78 m
Eğitim İstanbul Üniversitesi
Mesleği Müzisyen

Tam Adı

Bilal Hancı

Doğum Tarihi

8 Eylül 1989

Yaşı (2024)

34 yaşında

Eşi

Esin Çepni

Güneş Burcu

Başak

Doğum Yeri (Nereli)

Trabzon, Türkiye

Göz Rengi

Siyah

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

77 kg

Boyu

1.78 m

Eğitim

İstanbul Üniversitesi

Mesleği

Müzisyen

Yorum yapın

infopaylasim.com Kedi isimleri/