Simge Sağın Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Tam Adı: Simge Sağın
Doğum Yeri/Nereli: Şişli, İstanbul
Doğum Tarihi/Yılı: 8 Ağustos, 1981
Yaşı/Kaç Yaşında: 40 Yaşında
Boyu/Boyu Kaç:  1.58 m 158 cm
Kilosu/Kaç Kilo: 53
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Güneş Burcu: Aslan
Eşi/Sevgilisi:  Aytaç Özgümüş
Dini İnancı: Müslüman
Serveti/Kazancı:  4 Milyon TL
Ailesi: Neriman Sağın (Annesi)
Ayakkabı Numarası: 37
Medeni Durumu: Bekar
Çocukları: Yok
Mesleği:  Şarkıcı
Cinsiyeti: Kadın
Son Güncelleme:  2021

 

Simge Sağın Sevgilisi Aytaç ile Birlikte

Simge Sağın’ın Hayatı (Biyografi)

Simge Sağın müzisyen bir babanın kızı olarak doğdu. Babasının müzisyen olması dolayısıyla Simge’de küçük yaşlarda müziğe yöneldi ve babasının da yardımlarıyla müzikle içli dışlı olarak büyüdü. Henüz ortaokul yıllarındayken gitar çalmayı öğrendi ve kendi şarkılarını yazmaya başladı. Bu alanda daha fazla kendini geliştirmek istediği için İstanbul Teknik Üniversitesi’ne gitti ve Ses Eğitimi bölümünden mezun oldu.

[geo_ad]

Üniversite yıllarındayken sahnelere çıkmaya ve müzik kariyerinde ilerlemeye başlayınca ünlü müzik şirketlerinin de ilgisini çekti. İlk deneyimini bir orkestrada yaptıktan sonra Gülşen ve Serdar Ortaç gibi şarkıcıların vokalist yardımcılığını yaptı. Yapımcı sevgilisi Ozan Bayraşa ile birlikteliği çok konuşuldu ancak ünlü çift kısa bir sürenin ardından ayrıldı.

Yaşı, Boyu, Kilosu & Doğum Yeri

Peki  Simge Sağın Kaç Kilo,  Simge Sağın‘ın Boyu Kaç ve  Simge Sağın Nereli ? Simge bugünkü tarihe göre 40 yaşına girdi ve 8 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da doğdu. Boyu yaklaşık 158 santimetre uzunluğunda ve kilosunun da 53 civarlarında olduğu biliniyor.

 

Yorum yapın