Emre Mor Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Emre Mor, genç yaşına rağmen futbol dünyasına damga vuran Türk futbolculardan biridir. Özellikle hızı, çevikliği ve teknik yetenekleriyle tanınan Emre, uluslararası sahnede Türkiye’yi temsil ediyor. Peki, Emre Mor’un boyu nedir? Hadi, bu enerjik futbolcunun yaşamına derinlemesine bir göz atalım.

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Emre Mor, 24 Temmuz 1997 tarihinde Danimarka’nın Brønshøj bölgesinde doğdu. Türk bir baba ve Makedonyalı bir anneden gelen Emre, futbola genç yaşlarda başladı. İlk profesyonel futbol deneyimini Danimarka’nın Nordsjælland takımıyla yaşadı. Burada gösterdiği performansla birçok büyük kulübün ilgisini çekti ve 2016 yılında Borussia Dortmund’a transfer oldu. Dortmund’da kısa süre içerisinde dikkat çekici performanslar sergileyen Emre, ardından Celta Vigo, Galatasaray gibi takımlarda forma giydi.

 

Adı Soyadı Emre Mor
Tam Adı Emre Mor
Doğum Yeri/Nereli Brønshøj, Danimarka
Doğum Tarihi/Yılı 24 Temmuz 1997
Yaşı/Kaç Yaşında 26 yaşında
Boyu/Boyu Kaç 1.70 m
Kilosu/Kaç Kilo 68 kg
Göz Rengi Kahverengi
Saç Rengi Sarı
Güneş Burcu Aslan
Eşi
Mesleği Futbolcu

Emre Mor​

Tam Adı

Emre Mor

Doğum Yeri/Nereli

Brønshøj, Danimarka

Doğum Tarihi/Yılı

24 Temmuz 1997

Yaşı/Kaç Yaşında

26 yaşında

Boyu/Boyu Kaç

1.70 m

Kilosu/Kaç Kilo

68 kg

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Sarı

Güneş Burcu

Aslan

Mesleği

Futbolcu


Özel Hayatı ve İlginç Bilgiler

Emre Mor’un özel hayatı ve ilginç bilgiler kısmında; enerjisi, saha içi ve dışı hareketleriyle sık sık gündeme gelir. Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla taraftarlarının ilgisini üzerine çeken Emre, genç yaşına rağmen futbolda elde ettiği başarılarla takdir toplar.

Yorum yapın

infopaylasim.com Kedi isimleri/