Ecrin Su Çoban Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Ecrin Su Çoban, genç yaşında müzik, oyunculuk ve sosyal medya alanlarında ciddi başarılara imza atmış yetenekli bir sanatçıdır. Ecrin Su Çoban enerjik ve pozitif kişiliğiyle dikkat çeker. Bu yazıda, onun hızla yükselen kariyerine dair detayları bulacaksınız.

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Ecrin Su Çoban, 16 Kasım 2006 tarihinde Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Şu anda 17 yaşında olan Ecrin Su Çoban, Akrep burcudur ve 1.62 metre boyundadır. Saç rengi sarı, göz rengi ise siyahtır. Ailesi, annesi Handan Çoban bir mağazada yöneticilik yaparken, babası eğitimci ve Beden Eğitimi öğretmenidir. Ecrin Su Çoban’ın bir de Defne adında bir kız kardeşi bulunmaktadır. Ailesiyle birlikte Kocaeli’de yaşamaktadır.

Ecrin Su Çoban, özellikle sosyal medya dünyasında ve YouTube platformunda geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Kendi adıyla açtığı YouTube kanalında 2.24 milyon aboneye ulaşmıştır. Ayrıca “Ecrin Su Çoban’ın Oyuncak Dünyası” adlı ikinci kanalında da 69.3 bin abonesi bulunmaktadır. Instagram hesabında ise 614 bin takipçisi vardır. (@ecrinsucoban_offical).

Müzik kariyerine O Ses Çocuklar yarışmasıyla adım atan Ecrin Su Çoban, burada seslendirdiği şarkılarla dikkat çekmiş ve geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. Aynı zamanda oyunculuk kariyerine de adım atan Ecrin, “Masal Şatosu: Sihir Davet” adlı sinema filminde rol almıştır ve performansıyla beğeni toplamıştır. Ayrıca ülkemizde yapılmış en büyük müzikal olan “Alice Müzikali”nde de yer almıştır. Genç yaşına rağmen birçok başarı elde eden Ecrin Su Çoban, ilerleyen yıllarda sanat dünyasında kendini daha da kanıtlayacak potansiyele sahiptir.

Adı Soyadı Ecrin Su Çoban
Tam Adı Ecrin Su Çoban
Doğum Tarihi/Yılı 16 Kasım 2006
Yaşı 17 yaşında
Doğum Yeri/Nereli Kocaeli
Boyu/Boyu Kaç 1.62 metre
Kilosu/Kaç Kilo 50 kilogram
Göz Rengi Siyah
Saç Rengi Sarı
Güneş Burcu Akrep
Mesleği Şarkıcı, Oyuncu, YouTuber

Tam Adı

Ecrin Su Çoban

Doğum Tarihi/Yılı

16 Kasım 2006

Yaşı (2024)

17 yaşında

Doğum Yeri/Nereli

Kocaeli

Boyu/Boyu Kaç

1.62 metre

Kilosu/Kaç Kilo

50 kilogram

Göz Rengi

Siyah

Saç Rengi

Sarı

Güneş Burcu

Akrep

Ailesi

Annesi: Handan Çoban
Kardeşleri: Defne Çoban

Mesleği

Şarkıcı – Oyuncu – YouTuber

petinya.net