David Beckham Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Bu yazıda, dünyaca ünlü eski futbolcu ve şimdiki iş adamı David Beckham‘ın hayatı, kariyeri ve başarıları hakkında detaylı bilgileri bulacaksınız. Beckham’ın boyu, kilosu, doğum yeri ve diğer özellikleriyle ilgili bilgiler de dahil olmak üzere, onunla ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz.

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Bu yazıda, dünyaca ünlü eski futbolcu ve şimdiki iş adamı David Beckham’ın hayatı, kariyeri ve başarıları hakkında detaylı bilgileri bulacaksınız. Beckham’ın boyu, kilosu, doğum yeri ve diğer özellikleriyle ilgili bilgiler de dahil olmak üzere, onunla ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz.

David Robert Joseph Beckham, 2 Mayıs 1975’te Londra, Birleşik Krallık’ta doğdu. 2024 itibarıyla 48 yaşında olan Beckham, futbol kariyerine Manchester United’da başlamıştır. Manchester United’da geçirdiği dönemde Premier League, FA Cup ve UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonlukları kazanarak büyük başarılar elde etti. Ardından Real Madrid, LA Galaxy, AC Milan ve Paris Saint-Germain gibi prestijli kulüplerde forma giydi. Son olarak, Paris Saint-Germain’de oynayarak futbol kariyerine son verdi.

1.83 metre boyunda ve 77 kilogram ağırlığında olan Beckham, açık kahverengi gözleri ve sarı saçlarıyla tanınır. Boğa burcu olan Beckham, 1999 yılında Spice Girls grubunun üyelerinden Victoria Adams ile evlenmiştir. Çiftin dört çocuğu vardır: Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper.

Beckham, futbol kariyerinin ardından iş dünyasında da büyük başarılar elde etmiştir. Inter Miami CF’nin şu anki başkanı ve ortak sahibi olan Beckham, aynı zamanda Salford City’nin de ortak sahibidir. Moda ve reklam dünyasında da aktif olan Beckham, birçok önemli projede yer almıştır.

Loughborough University’de eğitim almış olan Beckham’ın serveti yaklaşık 450 milyon dolar olarak tahmin edilmektedir. Babası Ted Beckham ve annesi Sandra West’tir. Medeni durumu evli olan Beckham, kariyeri boyunca hem futbol sahasında hem de iş dünyasında önemli başarılara imza atmıştır.


 

Adı Soyadı David Beckham
Tam Adı David Robert Joseph Beckham
Doğum Yeri London, England
Doğum Tarihi 2 May 1975
Yaşı 48 yaşında
Boyu 1.83 m
Kilosu 77 kg
Göz Rengi Açık kahverengi
Saç Rengi Sarı
Güneş Burcu Boğa
Eşi Victoria Beckham (e. 1999)
Eğitim Loughborough University
Serveti/Kazancı Yaklaşık 450 milyon dolar
Ailesi Ted Beckham (baba), Sandra West (anne)
Medeni Durumu Evli
Çocukları Brooklyn, Romeo, Cruz, Harper
Mesleği Eski Futbolcu

Tam Adı

David Robert Joseph Beckham

Doğum Yeri

London, England

Doğum Tarihi

2 May 1975

Yaşı

48 yaşında

Boyu

1.83 m

Kilosu

77 kg

Göz Rengi

Açık kahverengi

Saç Rengi

Sarı

Güneş Burcu

Boğa

Eşi

Victoria Beckham (e. 1999)

Eğitim

Loughborough University

Serveti/Kazancı

Yaklaşık 450 milyon dolar

Ailesi

Ted Beckham (baba), Sandra West (anne)

Medeni Durumu

Evli

Çocukları

Brooklyn Beckham, Romeo Beckham, Cruz Beckham

Mesleği

Eski Futbolcu, İş Adamı

Yorum yapın

infopaylasim.com Kedi isimleri/