Burak Bulut Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Burak Bulut, son dönemin en dikkat çeken isimlerinden biri. Burak Bulut Boyu ve Burak Bulut Nereli gibi soruların yanı sıra, onun müzik kariyeri ve başarıları da hayranları tarafından merak ediliyor. Şimdi, bu genç ve yetenekli sanatçının hayatına daha yakından bir göz atalım.

? Özellik ❓Bilgi
Tam Adı ?‍?Burak Bulut
Doğum Yeri/Nereli ?️ Elazığ, Palu
Doğum Tarihi/Yılı ? 26 Eylül 1996
Yaşı/Kaç Yaşında ? 26 yaşında
Boyu/Boyu Kaç ? 1.82
Kilosu/Kaç Kilo ⚖️ 74
Göz Rengi ?️ Kahverengi
Saç Rengi ?‍♂️ Kahverengi
Güneş Burcu ♊ Terazi
Eşi/Sevgilisi ❓ Bilinmiyor
Eğitimi ? Fırat Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe
Serveti/Kazancı ? 34 Milyon TL
Ailesi ?‍?‍?‍? Kahverengi
Ayakkabı Numarası ? 42
Medeni Durumu ❓ Bilinmiyor
Çocukları ? Bilinmiyor
Mesleği ? Şarkıcı

Burak Bulut Kimdir? ?

Elazığ’ın Palu ilçesinde 1996 yılında dünyaya gelen Burak Bulut, genç yaşına rağmen müzik sektöründe büyük bir ilgi görmekte. Aslen Elazığlı olan sanatçının bir kardeşi bulunmaktadır. İlköğretimini Ziya Gökalp İlkokulunda tamamlayan Burak, Korgeneral Hulusi Sayın Ticaret Meslek Lisesi’nde bankacılık ve finans bölümünü bitirdi. Şu anda Fırat Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe bölümünde eğitimine devam ediyor.

Burak Bulut’un Müzik Kariyeri ?

Burak Bulut, müzik kariyerine Youtube üzerinden şarkılar yayınlayarak başladı. Ancak bir süre sonra müziğe ara verdi. 2021 yılında, Kurtuluş Kuş ile birlikte “Sevmedim Deme” adlı şarkıyı çıkardı ve bu şarkıyla büyük bir çıkış yakaladı. Bu şarkı, onun geniş kitleler tarafından tanınmasını sağladı ve kariyerinde yeni bir sayfa açtı.