Brie Larson Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Bu yazıda, Oscar ödüllü aktör Brie Larson’ın hayatı, kariyeri ve başarıları hakkında detaylı bilgileri bulacaksınız. Larson’ın boyu, kilosu, doğum yeri ve diğer özellikleriyle ilgili bilgiler de dahil olmak üzere, onunla ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz.


Kısaca Hayatı (Biyografi)

Brie Larson, Amerikalı bir aktris, film yapımcısı, yönetmen ve senarist olarak dikkat çeken çok yönlü bir sanatçıdır. 1 Ekim 1989’da Sacramento, Kaliforniya’da Pazar günü doğmuştur. Larson, doğal yeteneği ve kararlılığıyla genç yaşlardan itibaren televizyon dizilerinde ve bağımsız filmlerde yer alarak kariyerine başladı. Ancak gerçek çıkışını “Room” filmiyle yaptı; bu filmdeki performansıyla hem Akademi Ödülü hem de Altın Küre kazandı.

Larson, “Captain Marvel” filmiyle Marvel Sinematik Evreni’nde başrol oynayarak büyük bir hayran kitlesi edindi ve uluslararası alanda tanındı. Ayrıca “Short Term 12”, “Kong: Skull Island” gibi önemli yapımlarda da başarılı performanslar sergiledi. Oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik ve senaristlik de yapan Larson, feminizm ve eşitlik konularında aktif bir şekilde destek vermektedir.

Özel hayatında Alex Greenwald ile nişanlı olan Brie Larson, Hollywood’un önde gelen genç yeteneklerinden biri olarak hem sanatsal yetkinliği hem de toplumsal duyarlılığıyla dikkat çekmektedir. Gelecekte de kariyerinin zirvesinde yer almayı sürdüreceği öngörülmektedir. Brie Larson’nun fiziksel özellikleri ise şu şekildedir: 1.70 metre boyunda, 58 kilogram ağırlığında, mavi gözlü ve sarı saçlıdır. Güneş burcu Terazi’dir.

Adı Soyadı Brie Larson
Tam Adı Brianne Sidonie Desaulniers
Doğum Yeri Sacramento / Kaliforniya / ABD
Doğum Tarihi 1 Ekim 1989
Yaşı 34 yaşında
Boyu 1.70 m
Kilosu 58 kg
Göz Rengi Mavi
Saç Rengi Sarı
Güneş Burcu Terazi
Serveti/Kazancı Yaklaşık 20 milyon dolar
Kardeşleri Kardeşleri: Milaine Desaulniers
Eşi/Sevgilisi Alex Greenwald (Nişanlı)
Mesleği Oyuncu – Film yönetmeni – Senarist

Tam Adı

Brianne Sidonie Desaulniers

Doğum Yeri

Sacramento, Kaliforniya, ABD

Doğum Tarihi

1 Ekim 1989

Yaşı

34 yaşında

Boyu

1.70 m

Kilosu

58 kg

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Sarı

Güneş Burcu

Terazi

Serveti/Kazancı

Yaklaşık 20 milyon dolar

Kardeşleri

Kardeşleri: Milaine Desaulniers

Eşi/Sevgilisi

Alex Greenwald (Nişanlı)

Mesleği

Oyuncu – Film yönetmeni – Senarist


 

Yorum yapın

infopaylasim.com Kedi isimleri/