Beren Saat Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Bu yazıda, Türk televizyon ve sinema dünyasının en tanınmış ve saygıdeğer isimlerinden biri olan Beren Saat’i daha yakından tanımaya ne dersiniz? Beren Saat’in boyu, kilosu, nereli olduğu gibi merak edilen pek çok ayrıntıya da göz atacak ve bu yetenekli oyuncunun ilginç yaşam hikayesini daha yakından keşfedeceğiz.

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Beren Saat, Türk sinema ve dizi oyuncusu olarak tanınan bir isimdir. 26 Şubat 1984 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Eğitimine Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde başlamış ve buradan mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine tiyatro sahnelerinde adım atan Saat, daha sonra televizyon dünyasında büyük bir çıkış yapmıştır.

Kariyerinde “Aşk-ı Memnu”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “Paramparça” gibi önemli dizilerde rol almış ve bu rolleriyle geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Dramatik rollerdeki performansı ve etkileyici oyunculuğuyla Türkiye’de ve uluslararası alanda takdir toplamıştır.

Beren Saat’in fiziksel özellikleri şu şekildedir: 1.68 metre boyunda ve yaklaşık 57 kilogram ağırlığındadır. Kahverengi gözleri ve siyah saçlarıyla tanınır. Estetik görünümü ve zarif duruşuyla kırmızı halılarda her zaman ilgi odağı olmuştur. Özel hayatında Kenan Doğulu ile evli olan Beren Saat, medyadan uzak duran özel bir yaşam sürmektedir. Türk televizyon ve sinemasının sevilen yüzlerinden biri olarak kariyerini sürdürmektedir.

 

Adı Soyadı Beren Saat
Tam Adı Beren Saat
Doğum Yeri (Nereli) Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi/Yaşı 26 Şubat 1984
Yaşı 40 Yaşında
Boyu 1.69 m
Kilosu Yaklaşık 57 kg
Göz Rengi Kahverengi
Saç Rengi Siyah
Güneş Burcu Balık
Eşi/Sevgilisi Kenan Doğulu (e. 2014)
Eğitim Bilkent Üniversitesi
Meslek Sinema oyuncusu

Tam Adı

Beren Saat

Doğum Yeri/Nereli

Ankara / Türkiye

Doğum Tarihi/Yaşı

26 Şubat 1984 / 40 Yaşında

Boyu/Boyu Kaç

1.69 m

Kilosu/Kaç Kilo

Yaklaşık 57 kg

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Güneş Burcu

Balık

Eşi/Sevgilisi

Kenan Doğulu (e. 2014)

Eğitim

Bilkent Üniversitesi

Meslek

Sinema oyuncusu

Yorum yapın

infopaylasim.com Kedi isimleri/