Spotify Üniversite İndirimi Nasıl Yapılır?

Spotify Üniversite İndirimi: Normal abonelik ücreti 39.99₺ iken, öğrenci indirimi devreye girdiğinde bu ücret 21.99₺ olmaktadır.

Spotify Üniversite İndirimi Nasıl Yapılır?

Bugünün teknolojisiyle, akıllı telefonlar artık müzik dinlemenin vazgeçilmezi haline geldi. Artık istediğimiz müziği istediğimiz yerde dinleyebiliyoruz ve birçok müzik dinleme uygulaması da geliştirildi. Birçok kişi günümüzde müzik dinlemek için Spotify uygulamasını tercih ediyor. Spotify uygulamasının geliştiricileri, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre hareket ederek öğrencilere indirimli abonelik seçenekleri sunuyorlar. Peki, bu öğrenci indirimini nasıl hesabımıza ekleyebiliriz? Spotify Üniversite indirimi nasıl alınır?

Nereden başvuru yapabilirim?

“Spotify Üniversite indirimine başvurmak için, öncelikle bir Spotify hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınız varsa ve öğrenci olduğunuzdan eminseniz, başvuruya buraya tıklayarak başlayabilirsiniz. Spotify öğrenci indiriminden yararlanabilmek için öğrenci olduğunuzu belgelemeniz gerekecek. Eğer kampüste iseniz, şanslısınız. Kampüsün internetine (örneğin eduroam gibi) bağlanarak hiçbir belge yüklemeden hemen faydalanabilirsiniz. Eğer kampüste değilseniz, öğrenci olduğunuzu kanıtlayan bir belge istenecektir.”

Hangi belgeleri kullanabilirim?

Öğrenci indiriminden faydalanmak için üniversitenizin resmi web sitesine giriş yaparak profilinizin ekran görüntüsünü alıp yükleyebilirsiniz. Ancak, bu yöntem her zaman kabul edilmeyebilir. Öğrenci kimliğinizin geçerlilik tarihini ve fotoğrafını çekip yüklemeniz, sizin için basit ve geçerli bir seçenektir. Ayrıca turkiye.gov.tr üzerinden YÖK Öğrenci Belgesi sorgulama bölümünden edineceğiniz öğrenci belgesi ekran görüntüsünü de indirim için kullanabilirsiniz.

Belgemin kabul edildiğini nereden öğrenirim?

Gönderdiğiniz belgenin kabul edilip edilmediğini öğrenmek için size e-posta yoluyla bilgilendirme gönderilecektir. Eğer henüz bir bildirim almadıysanız, endişelenmeyin; öğrenciyseniz başvurunuz incelenip kesinlikle kabul edilecektir. Ancak bazen kabul edilmeme durumları yaşanabilir. Bu durumda Spotify ekibi, doğrulama servisi SheerID aracılığıyla size tekrar denemeniz için bir e-posta gönderecektir. Bahsettiğim belgelerden bir diğerini kullanarak başvurunuzu yeniden yapabilirsiniz. Eğer tekrar reddedilme bildirimi alırsanız ve belgenizin neden onaylanmadığını hala anlamış değilseniz, customerservice@sheerid.com adresine e-posta gönderin. E-posta içeriğinde, doğrulama formuna girdiğiniz adı ve ilgili e-posta adreslerini ekleyin. Son olarak, en son hangi belgeyi kullandığınızı açıklayın ve aldığınız hatayla ilgili kısa bir açıklama yapın.”

Spotify öğrenci için kaç TL?

Spotify öğrenci aboneliği için Türkiye’deki fiyatlar şu şekildedir: Normal abonelik ücreti 39.99₺ iken, öğrenci indirimi devreye girdiğinde premium 3 ay boyunca ücretsiz, sonrasında ayda yalnızca bu ücret yarı yarıya inerek 21.99₺ olmaktadır. Bu fiyatlar 2023 Ekim ayına ait olup, ilerleyen günlerde döviz kurlarındaki dalgalanmalar nedeniyle güncelleme olabilir. Spotify üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal edeebilirsiniz. Ayrıca, bazı bankalar ve ödeme kuruluşlarının kampanyalarıyla Spotify ücretlerini yarı yarıya düşürebilirsiniz. Papara ile %50 indirim fırsatını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Spotify öğrenci indirimi
Spotify öğrenci indirimi

 

Otomatik Ödeme Talimatı Nedir? – Ücretli Midir?

Yorum yapın