Ebru Şallı Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Bu makalede, Türk televizyon ve modellik dünyasının en bilinen isimlerinden Ebru Şallı’nın hayatına, kariyerine ve başarılarına dair bilgilere yer verilmektedir. Ebru Şallı Boyu, kilosu, nereli olduğu ve diğer özellikleriyle ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz.


Kısaca Hayatı (Biyografi)

Ebru Şallı, Türk model, sunucu ve pilates eğitmenidir. İstanbul’da doğmuş olup 15 Ocak 1977 tarihinde Cumartesi günü dünyaya gelmiştir ve şu anda 47 yaşındadır. 1995 yılında Queen of Turkey yarışmasını kazanarak adını duyurmuştur. Ebru Şallı’nın hayatı üç evlilik geçmiştir: Ozan Orhon ile 1997-1998 yılları arasında, Harun Tan ile 2002-2013 yılları arasında evli kalmış, ve 2019 yılında Uğur Akkuş ile evlenmiştir. İki çocuğu vardır: Beren Tan ve Pars Tan. Kardeşi Funda Şallı, annesi ise Şefiye Şallı’dır.

Ebru Şallı 1.67 metre boyunda ve 58 kilogram ağırlığındadır. Gözleri kahverengi, saçları siyahtır ve İkizler burcudur. Kariyeri modellik, oyunculuk ve sunuculuk alanlarında yoğunlaşmıştır. Fotomodellik kariyerine 1993 yılında başlamış, Nişantaşı Kız Lisesi’ni 1996 yılında bitirmiş ve üniversite eğitimine devam etmemiştir.

Televizyon dünyasında Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği gibi dizilerde rol almış, Reyting Hamdi programında da yer almıştır. Ayrıca birçok projeye imza atmış, kitaplar yazmış ve pilates egzersizleri üzerine video çalışmaları yayınlamıştır. Şu anda TV8’de Ebru’nun Mutfağı adlı programı sunmakta ve Beyaz TV’de Ebruli programının sunuculuğunu yapmaktadır.

 

 

Adı Soyadı Ebru Şallı
Tam Adı Ebru Şallı
Doğum Yeri/Nereli İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi/Yılı 15 Ocak 1977
Yaşı/Kaç Yaşında 47 yaşında
Boyu/Boyu Kaç 1.67 m
Kilosu/Kaç Kilo 58 kg
Göz Rengi Kahverengi
Saç Rengi Siyah
Güneş Burcu İkizler
Eşi Uğur Akkuş (e. 2019)
Mesleği Oyuncu – Model – Sunucu

Tam Adı

Ebru Şallı

Doğum Yeri/Nereli

İstanbul, Türkiye

Doğum Tarihi/Yılı

15 Ocak 1977

Yaşı/Kaç Yaşında

47 yaşında

Boyu/Boyu Kaç

1.67 m

Kilosu/Kaç Kilo

58 kg

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Güneş Burcu

İkizler

Eşi

Uğur Akkuş (e. 2019)

Mesleği

Oyuncu – Model – Sunucu

Yorum yapın

infopaylasim.com Kedi isimleri/